חיפוש

03-5620220

דברו עם מומחה!

sales@dandd.co.il

אנחנו כאן לעזור

חיפוש

03-5620220

דבר עם מומחה!

sales@dandd.co.il

אנחנו כאן לעזור

מערכות – Video Conference

בשנים האחרונות תקשורת הווידיאו קונפרנס הפכה לפופולארית ביותר המערכות אשר משמשות לתחומי: חדרי ישיבות, במשרדים גופים צבאיים, בתי מלון, פרויקטים וכו’. וידאו קונפרנס, הן כלי מתקדם לתקשורת קבועה עם שותפים עסקיים, לקוחות ועובדים מרוחקים. הניסיון הרב של ועידן כספק שירות מוביל בתחום של וידאו קונפרנס מאפשר לנו להמליץ לך על המערכות המתאימות ביותר לצרכי הארגון שלך. מערכות וידאו קונפרנס של שתי החברות המובילות בעולם – הן של Tandberg מבית Cisco, והן של חברת Polycom.

המערכות תומכות בפרמטרים ובמשתנים הבאים:
o תמיכה בתשתית IP ובתשתית ISDN, יכולת ניהול שיחת ועידת טלפון דרך המערכת.
o תמיכה מלאה ב SIP.
o שיחת ועידה של עד שבעה אתרים בו זמנית: ארבעה אתרי וידאו ועוד שלושה אתרי אודיו.
o העברת מצגות דרך מחשב נייד ברזולוציה של למעלה מXGA .
o שילוב כל סוג של מיקרופון במערכת (עד שני מיקרופונים)
o תמיכה מלאה בתקנים המתקדמים ביותר בעולם: H.239,H.264,AACLD.
o יכולת להתחבר לשיחת הועידה עם כל סוג של מסך פלזמה, LCD , מקרן או כל אמצעי תצוגה אחר.

POLYCOM – המותג המוביל בתחום שיחות הועידה.תשמעו… פוליקום…
פוליקום- טלפונים לשיחות ועידה. לקבלת תקשורת ברורה ויעילה בכל סביבה, ולכל שיחת ועידה. טלפוני פוליקום הם כורח המציאות עבור שיחות ועידה איכותיות וברורות, והם קבועים בהרבה חדרי ישיבות ברחבי העולם. בעולם שבו תדירות שיחות ועידה עם שותפים, ספקים, עובדים מרוחקים וצוותי בעולם נמצאים בעלייה מתמדת, שיחות ברורות הן דרישה מחויבת.  טלפוני שיחת ועידה מבית פוליקום נועדו לספק איכות קול מעולה, ידיים פנויות לעבודה, עיבוד אודיו מתקדם שגורם לשיחות ועידה להישמע טבעי. ממש כמו להיות באותו חדר.

מדוע טלפונים לשיחות ועידה מבית פוליקום חיוניים לגופים עסקיים?

· הם מבטיחים כי כל אחד מהנוכחים יכול להישמע בבירור, מה שהופך מפגשים לקצרים יותר ויותר ענייניים ויצרניים. · רק Polycom מספקת סביבת שיחה של 360 מעלות לשיחות קבוצתיות חלקות. Speakerphones הם טלפוניים שולחניים המיועדים לשימוש על ידי אדם אחד בלבד היושב קרוב מאוד למכשיר הטלפון. · עלות אל מול תועלת- טלפוני פוליקום לשיחות ועידה הן דרך מצוינת כדי להגביר את התפוקה שבפגישה ושלשמה מקיימים את שיחת הועידה.

מה הופך את הטלפונים לשיחות ועידה של פוליקום לייחודיים?

· פטנט רשום של Polycom הוא בהירות אקוסטית. טכנולוגיה המאפשרת שיחות קבוצתיות ללא הדים ובקול רם וברור,ללא תנודות או משוב (FEEDBACK). בנוסף, הפיתוחים החדשים כמו Polycom HD Voice ™ נועדו לספק בהירות קול שלא חווינו קודם לכן בשיחת ועידה. · הדגמים האחרונים של Polycom כוללים תמיכת קול בטכנולוגיית VoIP , טכנולוגיה אלחוטית, ואפשרויות תצורה גמישה כדי לענות על הצרכים של כל חדר או סביבת עבודה. · Polycom מובילה את שוק הטלפונים לחדרי ישיבות במשך כמעט 20 שנים, עם מוניטין ללא תחרות של איכות ואמינות.

ווידאו קונפרנס
מה היא מערכת ועידת וידאו?

מערכת ועידת ווידאו הינה פתרון תקשורתי מבוסס IP (שיחות על גבי האינטרנט או בתוך רשת הארגון) המאפשר יצירת קשר בין אתר לאתר באופן חזותי וקולי. היכולת לבצע ועידת הווידיאו (VC Video Conference) התאפשרה לפני שנים לא מעטות באיכויות נמוכות יחסית והשתפרה באופן משמעותי במרוץ השנים, הן באיכויות הווידיאו, הן באיכויות השמע והן בפשטות השימוש. עד לפני זמן קצר (מספר שנים), קווי התקשורת אשר שימשו את הווידיאו קונפרנס לביצוע שיחה היו בטכנולוגית ISDN (על גבי קווי טלפוניה רגילים). עם השנים השתכללו והשתפרו יכולות הVC כאשר השיחות התבצעו בקווי תקשורת מסוג IP – ולא רק בתוך הארגון עצמו אלא גם על גבי האינטרנט. כיום כמות התקשורת ב VC המתבצעת בISDN נמוכה מאוד, וכפי הנראה תיעלם בעתיד הלא רחוק.

תקשורת בווידיאו קונפרנס מאפשרת למשתמש בה מגוון רחב של שימושים: החל בהדרכות עובדים הממוקמים מעבר לים או באתרים מרוחקים, שיחות צוותי פיתוח בין אתרים מרוחקים, התייעצות מהירה בין עמיתים אשר מעוניינים לראות גם מחוות, הבעות פנים ולהבין זה את זה טוב יותר, שיחות מול לקוחות מרוחקים או מול ספקים או למעשה – כמעט כל פעולה שעד לא מזמן חייבה אותנו לנסוע על מנת להיפגש פנים אל פנים. ווידאו קונפרנס מגשר על המרחקים, חוסך בעלויות הכרוכות בנסיעות, מאפשר שימוש נכון יותר בזמן העובדים והמנהלים, ויוצר סביבת עבודה טבעית יותר מאשר טלפוניה או מיילים. יש לזכור כי כאשר מדברים על ווידאו קונפרנס, הכוונה היא לווידיאו קונפרנס סטנדרטי: פרוטוקולים או “שפה” מוסכמת המשמשת את המערכות בשני הצדדים “לשוחח” ביניהן. אותם פרוטוקולים כוללים מידע על איכויות הווידיאו והאודיו שיועברו על גבי קו התקשורת (ללא קשר לסוגו) וכן יכולות נוספות.

מערכות ועידת הווידיאו בנויות ממערכות קצה ומערכות תשתית:PC מערכות תשתית – רכזות לביצוע שיחות מרובות משתתפים MCU, שרתי וידאו VCS,Gateway, מערכות הקלטה, מערכות ניהול ותוכנות המאפשרות התממשקות למערכות שונות כדוגמת Outlook, Lync ועוד.

מערכות קצה – מערכות חדר, מערכות אישיות, מערכות למשתמשי
מערכות ה-Video Conference כבר תופסות חלק נכבד בעסקים היום יומיים בארץ ובעולם,
המערכות הללו מיועדות למגוון עסקים:
· מוסדות ציבוריים
· חדרי ישיבות
· משרדים

המערכות אלו מכילות:
· מערכת VC
· מערכת הקרנה (פלזמה/מקרן)
· מערכת מיקרופונים
· ומערכת הקלטה

חברתנו ממליצה על 4 מערכות מתוצרת חברת LifeSize Polycom אשר ידועות כמובילות בתחום מערכות VC ברחבי העולם:

HDX7002XLP מערכתHD כוללת MCU מובנה לשיחת מרובת משתתפים עד 4 אתרים בוזמנית באיכותHD720p , כולל מיקרופון שולחני ,כולל אפשרות להעברת תכנים , יכולת עבודה בקצב של 2Mbps.

VSX6000 מערכת SD לחדר ישיבות כולל מיקרופון שולחני ומצלמה בזוית של עד 65 מעלות.

Life-size Passport מערכת קטנה חביבה HD כולל מצלמה כולל מיקרופון כולל יכולת חיבור ל-Skype תמיכה בחיבור בקצב של עד 2Mbps.

TEAM220 מערכת חדר מתקדמת מתוצרת חברתLife-size איכות HD כולל MCU לשיחת מרובת משתתפים עד 4 אתרים בו זמנית באיכות HD720p , כולל מיקרופון שולחני ,כולל אפשרות להעברת תכנים , יכולת עבודה בקצב של 6Mbps.

דילוג לתוכן