חיפוש

03-5620220

דברו עם מומחה!

sales@dandd.co.il

אנחנו כאן לעזור

חיפוש

03-5620220

דבר עם מומחה!

sales@dandd.co.il

אנחנו כאן לעזור

Dateq

חברת DATEQ הוקמה בשנת 1970 בהולנד. DATEQ מייצרת מכשירי לימיטר המתאימים לגני אירועים ואולמות אשר מגבילים עוצמת רעש לפי בחירה ותכנון (מותאם במיוחד למקומות ציבורים, אולמות, ברים, וגני אירועים).

SPL-2 – מכשיר זה משמש כמגביל עוצמת רעש בגרסה הבסיסית. המכשיר מציע פתרון יעיל לבעיות ברמת הקול, מגביל זה מומלץ כטוב ביותר ע”י מס’ גדול של מתקיני מערכות אודיו מקצועי.

SPL-3 - זהה במאפיניו ל Spl-2 אלא שכאן נעשה שימוש במיקרופון המאפשר ניטור בכל רגע נתון. המכשיר מציע פתרון יעיל לבעיות ברמת הקול, מגביל זה מומלץ כטוב ביותר ע”י מס’ גדול של מתקיני מערכות אודיו מקצועי. מכשיר זה משמש כמגביל עוצמת רעש בגרסה הבסיסית. המכשיר מציע פתרון יעיל לבעיות ברמת הקול, מגביל זה מומלץ כטוב ביותר ע”י מס’ גדול של מתקיני מערכות אודיו מקצועי. בנוסף, המכשיר מציע חיבור מיקרופון חיצוני הבודק את עוצמת הרעש האמיתית מעבר לכניסת ה-LINE ובכך מבטיח יעילות מרבית בהתאמת עוצמת הרעש לחוק.

SPL-5 – הינו גרסת מגביל הרעש המשופרת, שמנטרת ברציפות בעזרת המיקרופון ושומרת על סף הגבלה מסוים באופן תמידי אשר לא יעבור את גובה עוצמת הרעש שבו נקבע.

SPL D-2 – משמש כמגביל עוצמת רעש דיגיטלי עם צג אשר מראה את עוצמת הרעש הקיימת באזור בו ממוקם המיקרופון. ניתן להגביל את עוצמת הרעש לפי בחירתנו. המכשיר יכול לשמש גם כצג המראה את עוצמת הרעש עבור מכשירים אחרים, כגון SPL5.

דילוג לתוכן