חיפוש

03-5620220

דברו עם מומחה!

sales@dandd.co.il

אנחנו כאן לעזור

חיפוש

03-5620220

דבר עם מומחה!

sales@dandd.co.il

אנחנו כאן לעזור

חברה אמריקאית העוסקת בתחום הבקרה והשליטה למערכות אודיו וידאו, חשמל חכם ובית חכם .

CRESTRON היא חברה מובילה וותיקה בעלת קו מוצרים מקיף ולפיכך מאפשרת לספק פתרונות שלמים מבית היוצר של חברה אחת: בקרים, מסכי מגע, לחצנים חכמים, מטריצות, מעבדי וידאו ועוד.  מגוון המוצרים מאפשר התאמת הפתרון לצרכים וליכולות הספציפיות של כל לקוח.

CRESTRON הינה חברה אמריקאית שעיקר גאוותה הוא בכך שמלבד הפיתוח ועיצוב המוצרים, גם תהליך הייצור עצמו מתבצע בארה”ב. התוצאה היא אמינות ללא פשרות ואפס תקלות,

CRESTRON פונה גם לשוק המסחרי וגם לשוק הפרטי בתחום השליטה והבקרה, ומובילה מזה שנים קו מוצרים של חשמל חכם, עם מודעות ירוקה עמוקה, העובדה שהחברה מספקת מציעה פיתרון מקיף על פלטפורמה אחת, מייחד אותו ומוסיף לו ערכים תפעוליים ומסחריים

המערכות מספקות פתרונות שליטה ובקרה כוללים, שליטה על חדרי קולנוע, תאורה, מולטימדיה ומוזיקה מרכזית, וילונות, מערכות אבטחה, אינטרקום, בקרת אקלים ועוד.

השליטה מתבצעת באמצעות מגוון רחב של מסכי מגע/לחצנים קבועים ואלחוטיים מהמתקדמים מסוגם בעולם.

התקנת מערכת בית חכם דורשת תכנון ומחשבה רבה, אנו באברון מערכות נדאג להתאים לכם מערכת המשתלבת בסגנון חייכם כדי שתתקבל את התוצאה הטובה והאיכותית ביותר, כל זאת בהתחשב בתקציבכם.

בתחום הפרטי – מערכות “בית חכם” ו “חשמל חכם” דוגמת: Crestron Mobile-Pro התוכנה המהפכנית לשליטה ובקרה של קרסטרון בגרסת הIOS והאנדרואיד למכשירים ניידים.

TPMC – מסך מגע איכותי מבית CRESTRON לחדר ישיבות, מגיע עם יכולות אינטרקום ובעל חיבור ישיר לבקר זמינות חדר “תפוס\פנוי”.

DIN-AP2בקר חכם בעל יכולות מתקדמות של חברת CRESTRON.

משמש לתכנות מודלים של חשמל חכם, חלק מסדרת ה DIN החדשה.

SONNEX

מוצר חדש מבית CRESTRON המיועד להפצת מוזיקה ברחבי הבית בעל יכולות מדהימות ובעל יכולת הגברה לכל חדר בנפרד.

QM RMC – הבקר הפופולרי במחיר שפוי והגיוני עם ביצועים ואמינות מעולה

STIRP (IR)– סט עיניות מובחר ואיכותי

נא להכיר את המוצר הזוכה בתואר הנכסף “מוצר השנה” ב CEDIA :

לפעמים נראה לנו שאנחנו עייפים מלראות עוד ועוד מוצרים מאלה שנתפרו סביב האיי-פוד, אך בניגוד למוצרים רבים אחרים, כאן מדובר על שדרוג של ממש ביכולותיו. ממכשיר אישי, הופך האייפוד לשרת מוזיקה לכל הבית בעזרת CEN-ISERVER.

ה- iServer עושה שימוש במכשיר ה- iPod, במערכת ההפעלה שלו, בדיסק הקשיח ובתוכנת הניהול Apple iTunes על מנת לקבל מוזיקה בכל הבית.

עד היום רכישת שרת מוסיקה לבית או לעסק הייתה הוצאה גדולה מאד של אלפי דולרים, ה iServer הוא הפתרון משתלם של CRESTRON לכל אלה המעוניינים בשרת מוסיקה בלי לשלם הרבה מאד כסף.

ה iServer משתמש ב Apple iPod® הפופולארי כמנוע של המערכת ויש לו תא מיוחד בו הוא מונח בתוכו. אמנם תמיד אפשר לקנות עמדת עגינה זולה, אבל מה קורה אז, כאשר אחד מבני הבית הולך עם ה iPod שלו…

חברת CRESTRON התחילה בהפצת ה iServer שהוא בעצם Network Audio Server. ב -Crestron משתמשים ב chip האחרון ש- appleהוציאה כך שהמערכת תומכת בכל המוצרים של Apple והתכונות האחרונות שיצאו כולל תמיכה בכל ה 6th דור השישי של המכשירים ואלה שלפניו.

כשה iServer מחובר למערכת של CRESTRON הוא מאפשר שליטה מלאה דרך מסכי המגע השונים, או הלחצנים המפוזרים בבית או במשרד בכל הספרייה של iPod.

ה iServer מסונכרן בצורה מושלמת עם תוכנת ה iTunes של Apple , באמצעות שימוש בטכנולוגיית USB-over-IP ה iServer מאפשר לכל מחשב שנמצא ברשת ומשתמש ב iTunes לעשות כל דבר כאילו הוא היה מחובר ישירות ל iPod.

ל iServer יציאות של אודיו ווידאו המאפשרות את הפצת המדיה ברחבי הבית או המשרד, כלומר ניתן לראות גם את סרטוני הווידיאו המוקלטים על גבי ה iPod.

חברת Crestron ממשיכה לחדש

השנה חושפת חברת Crestron האמריקאית את TPS-6X Isys® 5.7″ Wireless Touchpanel

מדובר במסך קל משקל בעיצוב מרשים, המותאם לשימוש שולחני בגימור מבריק שחור או לבן. המסך מצויד בלחצנים מוארים בצידיו ובמשטח מגע ברזולוציה גבוהה. (תכונות נוספות ניתן למצוא בתחתית המסך).

נדמה שאין מוצר או פתרון בית חכם שיוצא מבית היוצר של Crestron, שלא מושקעת בו מחשבה עד הפרט הקטן ביותר. החל מהקייפדים הפשוטים, דרך מגוון המסכים, השלטים החכמים ועד לפתרונות האודיו והווידיאו המלאים.

Crestron הוציאהרק בשנה האחרונה (2008) כ-70 מוצרים חדשים ועוד 200 אבזרים שונים. החברה עומדת על הכנסה שנתית של 450 מליון דולר.

במקרה של ה-TPS-6X שלפניכם, תמונה אחת שווה אלף מילים. אז הנה עוד קצת (לשטוף את העיניים).

גרסא חדשה לאפליקציית ה-iPad של Crestron זמינה החל מאתמול ב-App Store.

הגרסא החדשה (2.00.20), אשר תהיה זמינה בקרוב גם עבור iPods/iPhones מוסיפה שלל תכונות, ובראשן היכולת לטעון את הפרויקט ישירות ל-iPad, ללא צורך בטעינת הגרפיקה ראשית לבקר, וממנו לפאנל. באופן זה נחסך הצורך בשימוש בכרטיסי הרחבת זיכרון לפרויקטים בעלי ממשק גרפי עשיר.

נוסף על כך, תומכת הגרסא החדשה בהוספת אובייקטים אנלוגיים למסך כגון Sliders, Guages, Timers וכן חלון MJPEG לצפייה בווידיאו IP.

דילוג לתוכן