חיפוש

03-5620220

דברו עם מומחה!

sales@dandd.co.il

אנחנו כאן לעזור

חיפוש

03-5620220

דבר עם מומחה!

sales@dandd.co.il

אנחנו כאן לעזור

עולם המיקרופונים של EV

ברת EV מייצרת ומפתחת מיקרופונים החל משנת 1934.
למעשה המיקרופון הראשון שהיה בחלל ובו נאמר המשפט המפורסם:” צעד קטן לאדם, צעד גדול לאנושות על ידי ניל ארמסטרונג הנודע’ הינו של EV.
המיקרופונים הללו היו בשימוש החל ממלחמת העולם הראשונה והשניה עד שגילה אותם פרנק סינטרה ששר איתם שנים והשאר היסטוריה.

בשנת 1934 חברת Electro-Voice המציעה את סליל ה-Hum-Buckling למיקרופונים, ובטווח של 70 שנה לאחר מכן זהו עדיין הסטנדרט של התעשייה.
המצאה זו היוותה תחילת ההצלחה של חברת EV בתחום בניית המיקרופונים, אך לא את סופה. Electro-Voice ממשיכה לקבוע סטנדרטים חדשים בתכנון של מיקרופונים גם היום.
Electro-Voice הייתה הראשונה שהשתמשה במבנים מגנטיים מבוססי-ניאודימיום
(N/DYM) במיקרופונים, לקבלת תפוקות גבוהות יותר ואיכויות של כמו-קונדנסור המספקות בהירות קריסטלית וביצועים אמינים.
המטרות של Electro-Voice בפיתוח של טכנולוגיות למיקרופונים תמיד היו זהות: אספקת איכויות השמע הגבוהות ביותר, בשילוב עם נוחות רבה יותר למשתמש,
והמשך מסורות החברה בתחום אמינות חסרת פשרות, תמיכה ומתן שירות. רשימה ארוכה של פטנטים רשומים הם עדות להגשמתן של מטרות אלו.

VOB™
טכנולוגית Vocal-Optimized Bass הייחודית של Electro-Voice מקטינה את עיוותי התדר-נמוך של תפוקת המיקרופון.
עמעום קריטי של נקודות השיא בתהודת תדר-הביניים מספקת מיקרופון אשר מחליף את אפקט ה”בוצי” של דגמים מתחרים עם חמימות רבה יותר ומובנות ווקלית מוגברת.
עם תחום רחב יותר של מרחקי עבודה לעומת מיקרופונים אחרים, מובנות זו מבטיחה צליל נקי, בהיר, עקבי אשר “חותך מבעד למיקס”. VOB פועל כנגד אפקט הקרבה, חוסר האיזון ו-P-popping,
ובך מבטיח מובנות ווקלית מרבית ובהירות מוסיקלית.

Variable-D®
מיקרופונים רגילים מייצרים הגבר של קצה תחתון בשעת שימוש מטווח קצר. זו תופעה הנקראת כרגיל “תופעת הקרבה”. בעוד קיימים זמרים המעדיפים תופעה זו ומשתמשים בה כאפקט מקובל בהופעותיהם, ניתן ליישם את התופעה רק במצבים של קרבה למיקרופון. כאשר המרחק בין המיקרופון למקור הקול מתארך, איכויות הצליל משתנות באופן דרמטי. Variable-D שהוא פטנט רשום של החברה מבטל את החסרון הזה.  בצד האחורי של הדיאפרגמה מותקן צינור מחורר (מעביר-הפרעות) בו מצויים חריצים סוניים במרחקים קבועים. צינור זה מספק עמעום מרבית ללא כל שינוי גוון וללא עיוותים בזוויות של 180 מעלות,  תוך אבטחת תגובת תדר זהה לזו המסופקת ים מקור ממש מול המיקרופון.  ניתן להשתמש במיקרופונים מסוג Variable-D קרוב מאד למקורות שמע אחרים, ללא כל אובדן של בהירות או רזולוציה. מכאן, אלה הם המיקרופונים המועדפים על הרכבים ווקליים צמודים ועל כלים קשים להגברה כגון כלי נשיפה ממתכת. מיקרופוני Variable-D דגמים RE20-RE27 ו-RE320 מועדפים על מארחים בתוכניות משודרות,  תאים קוליים, אולפנים לדיבוב וחברות סיור מקצועיות או חברות להשכרת ציוד.

סדרת RE

סידרת RE – להתקנות קבע (עמדות נואמים, אולפנים, פודיומים, חדרי ישיבות, תיאטראות וכו’).

ND2

סדרת N/D המיקצועית מיועד להגברה מקצועית והקלטות.

PL

סדרת PL – הסדרה העממית (The best value for money)

PC

סדרת PC – התקנות קבע (חדרי ישיבות/ עמדות נואמים)

N/D

סדרת N/D המיקצועית מיועד להגברה מקצועית והקלטות.

דילוג לתוכן